Terug
Nicolas

Binnenkort nieuwe functies voor je betaalkaart

Meer solidaire verzekeringen, meer inclusieve groene kredieten, een vlottere procedure voor het openen van een rekening: ons team blijft hard werken om je het leven te vergemakkelijken en het aanbod van onze coöperatieve bank te verbeteren. Deze keer hebben de volgende verbeteringen betrekking op jouw betaalkaart.

Beheer jouw opties in de app of via de online bank

Binnenkort kan je je kaartopties rechtstreeks via je NewB Mobile Banking app beheren! 
Dit betreft de volgende functies:

Opgelet voor mensen die in de week van 15 tot 21 november in het buitenland zijn: kaartbetalingen buiten Europa zullen met deze update standaard worden gedeactiveerd. Om ze opnieuw in te schakelen, moet je naar de menuopties 'Kaarten' in je app of online bank gaan. 

Neem de tijd

Naar aanleiding van jouw feedback is de tijd die beschikbaar is om een onlinetransactie te valideren nu verlengd tot drie minuten in plaats van één. Veel transacties werden immers geannuleerd wegens overschrijding van deze limiet, wat voor frustratie zorgde.

Een vrije balans voor meer duidelijkheid

Het beschikbare saldo is toegevoegd aan het saldo dat gewoonlijk zichtbaar is in de app en in jouw online bank. Het beschikbare saldo houdt ook rekening met Visa-transacties die er vaak iets langer over doen om ons te bereiken, en is dus de werkelijke weergave van het actuele rekeningsaldo.

Payconiq komt binnenkort

Zoals eerder aangekondigd, zal NewB toetreden tot de Payconiq by Bancontact-applicatie. Ons team doet zijn uiterste best om ervoor te zorgen dat je binnenkort in plaatselijke winkels of online met jouw smartphone kunt betalen. In het kielzog hiervan zou de mogelijkheid om betalingen tussen vrienden te verrichten via dezelfde applicatie moeten komen. Beide opties zouden uiterlijk in januari 2022 beschikbaar moeten zijn.

Benzinetankbeurten met Visa staan nog steeds in de wacht

Er zijn nog enkele punten voor verbetering vatbaar, en de verwerking van je benzine- of dieseltankbeurten op het Visa-netwerk is er daar één van. Op dit moment wordt deze tankbeurt niet alleen van je rekening afgeschreven, maar wordt er ook een tijdelijke reservering gegenereerd. Deze reservering verdwijnt na een paar dagen, maar beïnvloedt de beschikbare fondsen op je rekening. Deze situatie zal in de komende weken worden rechtgezet - op tijd voor de feestdagen.

Nogmaals dank aan iedereen die feedback heeft gegeven en ons heeft geholpen onze systemen te verbeteren. Ons werk gaat door en verdere verbeteringen komen zeer binnenkort: blijf op de hoogte!
 

Blijf op de hoogte

Onze maandelijkse nieuwsbrief is een belangrijk communicatiemiddel. We informeren je en raadplegen je via enquêtes. Je blijft betrokken bij het reilen en zeilen van de coöperatie.

Inschrijven kan hier